KONST / Litografier / Färglitografi 14676373
nr 1467 6373
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Tvätt. Signerad, numrerad 156/260. Färglitografi, bildmått: 32x45, yttermått inklusive ram: 55x66 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:35:49
12/5 22:49:35